درباره ما

درباره ما

شرکت آیزایران فعالیت خود را از سال 1381 همزمان با اجرای پروژه های مداربسته و سیستم های اعلام حریق آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و تجربیات خود واردات و عرضه مستقیم محصولات در زمینه سیستم های مدار بسته، دستگاه های ضبط، انواع آداپتورهای صنعتی، انواع پایه کاورها و رنج وسیع اتصالات شبکه را  از سال 1387  آغاز کرد.
کادر مهندسین، متخصصین و مدیران این شرکت با در اختیار داشتن منابع مختلف امکان فروش گسترده، مشاوره، طراحی، نصب و  راه اندازی دوربین های مدار بسته را برای کلیه مشتریان خود مهیا کرده اند.
اصول مشتری مداری نه در شعار بلکه در عمل و ذهن کلیه نفرات فروش و فنی این شرکت، اصولی غیر قابل اغماض ولازم الاجرا می باشد، چرا که همواره معتقد هستیم نتیجه چرخه مواد اولیه، تامین تولید، کنترل، حمل، ترخیص، بازاریابی و فروش کالا با عامل اصلی مشتریان کامل شده و از آن مهمتر این چرخه با خدمات پس از فروش، چه فنی و چه اخلاقی به اوج کمال خود خواهد رسید.
ما همچنین به ارائه کالایی با کیفیت و در خور مشتریان خود اعتقاد راسخ داریم چرا که میدانیم اهمیت کیفیت در سیستم های مدار بسته و ایمنی به دلیل حفظ امنیت دوچندان می باشد.
 

Top